KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953007
nr 1495 3007
Bengt Landegren. Signerad, daterad 1971, "Sommargryning". Olja på duk, 61x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:35:46
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr